}

Rehbere Firmanızı Ekleyin.

Sosyal ağa ekilmiş bir memleket tohumu…

Bir şehrin parmak izlerine dokunabileceğiniz, onun kimliğinde ve coğrafi kodlarında sakladıklarına peyderpey tanık olacağınız bir proje Rehber37.

Yalnızca Kastamonulular’ın yer alacağı Rehber 37'ye firmanızı ekleyin, hem bu büyük Kastamonu ailesine siz de katılın, hem de Kastamonu için yüzyılın projesi olan bu çalışmada sizin de bir katkınız olsun.

Firmanızı eklemek için aşağıdaki formu doldurup gönderin, firma kayıt ücreti 2.500 TL (Kdv Dahil)'yi şimdi kredi kartınızla PAYTR güvencesiyle ödeyin, ya da Eft/Havale ile gönderin.

Firmanızın detaylı tanıtımı ve iletişim bilgileri Rehber37'de yayınlansın.

Not: Alınan ücret sadece bir defaya mahsus giriş kaydı için alınmaktadır. Daha sonra üyelik için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Firmanız faaliyette olduğu sürece yayınlanmaya devam edecektir. Kaydınızla ilgili bilgi güncellemelerini bize bildirmeniz, ya da ekibimiz tarafından tesbit edilmesi halinde derhal gerçekleştirilecektir.

Eğer promosyon kodunuz varsa lütfen önce kodu sorgulatın, ödeme adımına ondan sonra devam edin. Aksi halde promosyon indiriminden yararlanamazsınız!

Kayıt Formu
Memleket bağı
Ödeme
Sorgula
Kayıt Bedeli: 2.500 ₺