}
Hakkımızda

REHBER 37

Kadim kültüründen kendine özgü sanatına, zanaatından ve emektar ustalarından derin ve köklü tarihine, ilham verici doğal güzelliklerinden estetik mekanlara, farklı güzergahlardan hangi köyde bakkal olduğuna kadar bir şehre ait herşeyi bulabileceğiniz bir arama motoru, bir kütüphane Rehber 37.

Kastamonu’ya dair herşeyin bilgisini taşıyan bir tohum.

Bir tohum diyoruz çünkü her hafta yeni bilgilerle yeşermeye başlayarak, reel ölçekte üç yıl sonra devasa bir veri tabanına ulaşmayı amaçlıyor Rehber 37.

Rota 37 programı ile birlikte düzenli girilen zengin içerikle bir şehrin sırlarına şahit olacaksınız adım adım.

NEDEN REHBER 37’YE ÜYE OLMALIYIM?
Bu yazıyı okuyorsanız siz bir Kastamonu’lusunuz demektir. Rehber 37, kapsamı düşünüldüğünde alanında bir ilk ve bu proje size, sizden olanın bilgisini, bizzat şahit olarak aktarıyor.

Kastamonu’ya dair herşeyin bilgisini bulabileceğiniz, size devasa bir veri tabanı sunacak olan Rehber 37 tabiki bununla sınırlı değil.

Rehber 37 Kastamonu’lu bütün firmaların bilgisini bünyesinde toplamayı hedefleyerek, size kitlesel bir tanıtım hizmeti sunuyor.

BİZİM AÇIMIZDAN REHBER 37
Kastamonu tarihi ve kadim kültürüyle yüzyıllara damgasını vurmuş, fakat ne tarihi ne de kadim kültürü hakkıyla tanıtılamamış bir şehir olmuştur hep.. İşte bu yüzden bir proje yapmış olmak için değil, bir dert sahibi olduğumuz için bu işe giriştik. İstiyoruz ki, Kastamonu’yu yine Kastamonu’nun insanı anlatsın ve bu kapsamlı ve maliyeti yüksek projenin finansman kısmında sizlerinde desteğini alalım. İstiyoruz ki, Kastamonu’nun bağrından yetişmiş iş adamlarımızı tek bir sitede buluşturalım ve Türkiye’nin dört bir yanında ki Kastamonu’lu insanımıza tanıtalım.

Bilirsiniz; bir projeyi hayata geçirmek maddi ve manevi uğraş gerektiren bir süreçtir.

Maddi anlamda bu projenin hedefine ulaşması için siz değerli iş adamlarımızın katkı sağlayacağından en ufak bir şüphemiz yok.

Bunun için sizden istediğimiz sadece bir defaya mahsus üyelik ücreti 2.500 TL (Kdv Dahil)

Biliyoruz ki, bu güzel şehir bizi bir arada tutan en özel yanımız.