Aysan Endüstri Tasarım Sanayi A.Ş.

Aysan Endüstri Tasarım Sanayi A.Ş. HAKKINDA

Aysan, 1986 yılında, otomotiv yan sanayine hizmet vermek amacıyla kurulmuş. 1987 yılından itibaren büyüme trendini yakalamış olan firma, bu tarihten günümüze değin sürekli üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini arttırarak bu günkü seviyesine ulaşmış. Farklı ve daha büyük firmaları müşteri portföyüne katmayı başarmış.

Firma sonraki yıllar boyunca makine parkurunu geliştirme yönündeki yatırımlarına ağırlık verirken, aymı zamanda kalite ve kalite güvencesinin sağlanmasına yönelik faaliyetlerine hız vererek, ölçüm ekipmanlarının sayı ve nitelik olarak zenginleştirilmesini sağlamış, kalite güvence sistemi kurma ve uygulama faaliyetlerini başlatarak, firma bünyesinde bir kalite sisteminin uygulanır hale gelmesini sağlamış.

Aysan, giderek dozu artan rekabet ortamında rekabetçi avantajını güçlendirebilmek için, verimlilik odaklı bir Kalite Yönetim Sistemini uygulamayı ve bu suretle müşteri odaklı olmayı ilke haline getirerek çalışmalarını sürdürmüş.

İlk defada da doğru ve tam olarak istenen ürünü elde etmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamak hedefiyle üretim kapasitesini arttırmak, kaliteyi tüm üretim süreçlerinde etkin bir şekilde yönetmek, kalite seviyesini daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çavuşköy Mah. Arda Cad. No:2 Malkara - TEKİRDAĞ

+90 532 323 66 84

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ