Marmara Osb

Marmara Osb HAKKINDA

Türkiye’nin istihdam ve ihracatının önemli bir bölümünü bünyelerinde barındıran köklü sanayi kuruluşlarımızın biraraya gelmesiyle oluşan MARMARA OSB yoğun bir emek ve ciddi gayretler sonuncunda ülkemizin 51. İhtisas, 311. Organize Sanayi Bölgesi olarak T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK’ın tasvip ve tensipleri ile 1 Kasım 2018 tarihinde 344 sicil numarası ile tescil olmuştur.
 
Vizyonumuz
Tüm canlı hayatına saygılı, çevreci kimliği, yüksek teknoloji ve kalite odaklı üretim anlayışı ile sektörlerindeki öncü kuruluşlarla bölgenin ve büyüyen Türkiye´nin sanayi atağına en üst düzeyde katkıda bulunacak, gelecek nesillere yaşanabilir ve sürdürülebilir bir sanayi bölgesi bırakmak.

Misyonumuz
Çağın gerektirdiği innovatif yöntemlerle üretim gerçekleştirirken, istihdam artışına ve insan yaşamına pozitif katkılar sağlayan, çevreye duyarlı ve örnek projeleri ile bölgesini ve ülkesini aşan, marka değeri yüksek ve sektörlerinde dünyayı odaklayacak bir çekim merkezi haline gelerek Türkiye´nin geleceğinin inşasında pay sahibi olacak bir Organize Sanayi Bölgesi olmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Esenşehir Mahallesi, İMES Sanayi Sitesi 504 Sok, İMES No:2, 34775 Ümraniye, Türkiye

Hafta İçi: 09:00 - 18:00 - Haftasonu: Kapalı

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
YORUM VE PUAN EKLE

Gönder
YORUMLAR
Henüz Yorum Eklenmemiş.