Yıldırım Ambalaj

Yıldırım Ambalaj HAKKINDA

Firma Profili
1965 yılında ambalaj sektöründe ahşap ambalaj, kasa ve sandık üretimiyle hizmet vermeye başlayan Yıldırım Ambalaj; Şeffaflık, Rekabetçilik, Güven ve Adalet, Karşılıklı Saygı, Sorumluluk Bilinci, Müşteri Odaklılık değerlerini kendisine amaç edinerek ve devamlı büyüyerek bugünlere ulaşmıştır.2006 yılı itibariyle Yıldırım Ambalaj; kendine ait toplam 5.000 m2 alan üzerinde 2.000 m2 kapalı alanda, çağımızın modern teknolojilerini kullanarak tam otomatik bilgisayarlı makineler ve kalifiye çalışanları ile günlük 2.000 adet palet ve 100 adet ahşap ambalaj üretme kapasitesine ulaşmış bulunmaktadır.

Misyonumuz
Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Vizyonumuz
Şirketimizin vizyonu günümüzün sürekli değişim ve gelişim anlayışı içinde; müşteri memnuniyeti ve toplam kalitede hedeflenen seviyeye, teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak ulaşmaktır.

Devamını Göster »
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Haraççı Mh, Yokuş Sk. No:4, 34281 Arnavutköy/İstanbul, Türkiye

+90 212 683 22 38

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ