Leono Architectural Hardware

Leono Architectural Hardware HAKKINDA

2009 yılında kurulan STCA Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin markalarından biri olan Leono; Sektöründe lider olan birçok firma ile yaptığı anlaşma sonucunda bu markaların ürünlerini distribütor olarak satışa sunmaktadır.

Leono kapı aksesuarları satış, ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermektedir. Birçok Avrupa ülkesinden ithal ettiğimiz kapı aksesuarlarını Türkiye´deki inşaat firmaları ve kapı üreticilerine çözüm ortağı olarak sunmaktayız. Bunun yanı sıra Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Leono distribütörlüğünü yaptığı markaların güvenirlilik, tecrübe ve yenilik gibi değerleri ile ön plana çıkmakta ve kapı üretiminde kullanılan bağlantı elemanlarından mimari donanımlara, teknik danışmanlık ile birlikte beklentilerinize tek elden cevap vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kalite, maliyet ve teslim süreleri kriterleri ile ithalat, stok yönetimi, satış ve dağıtım süreçleri firmamız tarafından yönetilerek tüketiciyle buluşmaktadır.

Yenilikçi ürünlerimiz, kaliteli ve güçlü iş ilişkilerimiz, uzman kadromuz ve kapı sektöründe eşi bulunmayan geniş ürün yelpazemiz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri sunuyoruz. Binlerce ürünümüzü gerek bir adet, gerekse proje adetlerinde müşterilerimize en kısa terminlerle sunmak üzere stoklamaktayız.

Ürünlerimize dair kapı üretim ve montaj detayları için gereken her hizmete bizden ulaşabilirsiniz. İlgili ürün tekliflerimiz uluslararası geçerliliğe sahip olup, müşterilerimizin her çeşit ihtiyacına göre hazırlanmaktayız. Her üründe en yeni teknolojiyi sunarak kamu binaları, oteller, rezidanslar, hastaneler, okullar ve üniversiteler için sadece yenilikçi ürünlerimizle değil yüksek kalite ve cazip fiyatlarımızla da en önemli çözüm ortağıyız. İş mükemmelliği yolunda bizler, ortaklarımız ile özenli ve titiz bir şekilde, büyümek ve gelişmek için iş birliği yapıyoruz. Müşterilerimizle ilk tanıştığımız andan itibaren görüşmelerimizin her aşamasında, teknik ve operasyonel uzman kadromuzla, ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarak hızlı ve sonuç odaklı ilerliyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Şerifali Mah. Emin Sok. No:48/1 Ümraniye / İstanbul

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ