SPONSORLARIMIZ

Yola çıktığımızda, kadim memleketimize duyduğumuz inancımız ve kısıtlı imkanlarımızdan başka bir şey yoktu. Bir hayalin peşinde, her şeyden vazgeçerken, gemileri yakmak deyiminin ne ifade ettiğini bizzat yaşayarak öğrendik. 

Fakat biliyorduk ki, eğer insan bir kere inanmışsa, elbet yoluna yol, gücüne güç, emeğine emek katan güzel insanlar hep var olacaktı. 100, belki 200 yıl sonrasına, bir kültür mirası olarak aktarmak istediğimiz bu çalışma, kadim memleketimize olan sadakatimizin ve nesillerimize olan sorumluluğumuzun en güzel borcudur. 

Bu borcu bizimle paylaşan, bu köşede isimlerini gördüğünüz değerli sponsorlarımız; bizim için maddi destek sunmanın da ötesinde, bizimle aynı hissiyatı paylaşan samimi dostlarımız, abilerimiz, gönül insanlarımızdır. 


En dar zamanlarımızda hayallerimize inanan ve desteklemekten geri durmayan bu isimlere sonsuz teşekkür eder, destek ve hatırlarını tarihe not düşeriz. 

Kastamonu Tanıtım Ajansı Adına
Adem Salcıoğlu

Bilgi için:+90 5322723971

 

ANA SPONSORLAR


SPONSORLAR

 

DESTEKLEYENLER

 

KATKI VERENLER
BENİMDE ÇORBADA TUZUM OLSUN DİYENLER

- Fahri Canata - Mehmet Soysal - Mevlüt Çelik - Murat Çelikoğlu - Murat Uğur - Niyazi Kütük - Tarık Tatlı - İsmet Çetinkaya - Mehmet Görgülü - Burhan ÖZ


BİLGİ VE HAFIZA DESTEĞİ VEREN KIYMETLERİMİZ

- Cevdet Yakupoğlu - Prof. Dr. Kastamonu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstütüsü Müdürü
- Erdal Aslan - Tarihçi Yazar
- Güran Ünal - Doç.Dr. Kastamonu Üniversitesi Öğretim Görevlisi
- Mehmet Çulhaoğlu - Yerel Müzik Araştırmacısı
- Mustafa Fakazlı - Yerel Tarihçi
- Murat Karasalihoğlu - Arkeolog Araştırmacı Yazar
- Orhan Salcı - Yerel Araştırmacı