Ünlü Pervane

Ünlü Pervane HAKKINDA

ÜNLÜ PERVANE 1965 yilinda karaköy persembe pazarinda basladigi pervane, saft ve dümen sistemleri imalatina 1985 yilindan bu yana imes sanayi sitesinde devam etmektedir.

Aradan geçen 42 yilda kalitesini ve tecrübesini arttiran firmamiz, sektörde ilklerden olmanin ve bu sektöre hizmet etmenin mutlulugunu yasamaktadir.Kuruldugu günden bu yana hizla büyümüs. dürüstlük ilkesi sayesinde yurt çapinda büyük bir müsteri kitlesine ulasmis ve güçlü referanslara sahip olmustur.

ÜNLÜ PERVANE müsteri memnuniyetini ön planda tutma bilinci ile is hacmini her geçen gün büyüterek saglam ve uzun müsteri iliskileri kurmaktadir.Firmamiz, müsterilerimizin taleplerine profesyonel ekibimizle en kisa zamanda güvenilir çözümler olusturup, sertifikali ve kaliteli malzemeler kullanarak ürünlerini hizmete sunmaktadir.

Müsteri iliskilerimizde öncelikli hedefimiz ÜNLÜ PERVANE ile çalismanin avantajlarini yasatmaktir...

Firmamiz farkli modellerdeki tüm tekneler için 100 mm´den 2.000 mm çapa kadar 2-3-4-5 kanat wageninden, kaplan ve gawn tipi pervanelerin, 20 mm´den 120 mm çapa kadar 304,316 ve 316 L kalite saftlarin ve dümen sistemlerinin imalatini yapmaktadir.    

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Imes Sanayi Sitesi A Blok 105 Sok. No:5 Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
VİDEO
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ